KONST / Litografier / Färglitografi 14609339
nr 1460 9339
Malin Ingvar-Nilsson
(1963-2014), Sverige
"Sombåsens skatpar". Signerad, numrerad 149/190. Färglitografi, bildmått: 65x46cm, yttermått inklusive ram: 82x62cm
Malin Ingvar-Nilsson, svensk bildkonstnär född 1963, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 april 2022
kl 18:46:11
8/4 21:53:04
Malin Ingvar-Nilsson
Läs mer om Malin Ingvar-Nilsson